Dámská pyžama pod stromeček? Ženy milují měkké dárky! Které kousky jsou top a jakým je lépe se vyhnout?

Dámská pyžama pod stromeček? Ženy milují měkké dárky! Které kousky jsou top a jakým je lépe se vyhnout?

Trápíte se každé Vánoce s volbou dárku pro svou drahou polovičku? Dámská pyžama jsou vhodným prezentem pro každou ženu, stačí jen umět vybrat! Abyste se neutopili v množství nabízených kousků a nezvolili prádlo, které se absolutně nehodí k vaší přítelkyni či manželce, přinášíme vám malou ale důležitou nápovědu, jak se s tímto nelehkým úkolem vypořádat. Následující článek vám prozradí, jak na výběr správného materiálu, a které druhy nočního prádla se hodí pro různé typy žen.

Dámská pyžama – jak na výběr látky

Spánek v pohodlném pyžamu má pozitivní vliv na jeho kvalitu. Materiál, ze kterého je noční prádlo ušito, je jedním z nejdůležitějších atributů, podle kterých se řídit při jeho nákupu. Vyberete-li nevhodnou tkaninu, může se stát, že v něm bude dámě zima, bude ji škrábat, tlačit nebo se v něm bude příliš potit. Nejoblíbenějšími materiály, které nikdy nezklamou, jsou bavlna, satén, bambusové vlákno a flanel. Abyste neudělali chybu, zaměřte se na jejich základní vlastnosti, mezi něž patří:

  1. prodyšnost
  2. schopnost absorbování vlhkosti
  3. izolační schopnosti
  4. jemnost a šetrnost k pokožce
  5. odolnost

Krajka a něžné motivy pro romantické duše

Je-li vaše milovaná polovička něžný tvor se smyslem pro romantiku, pak je potřeba soustředit se zejména na materiál, barvu a vzor. Romantické duše ocení jak bavlněné prádlo, tak saténové noční košilky. Důležité je všímat si, jaké barvy vaše partnerka nejčastěji nosí. Většinou se ale pravděpodobně bude jednat o jemné odstíny, jako jsou bledě modrá, krémová, bílá nebo světle fialová. S motivy to moc nepřehánějte. Potisk by neměl být moc velký, lepší jsou drobné vzory a ne příliš hustě koncentrované. Vedle určitě nešlápnete ani s krajkou. Dejte si však pozor, aby byla jemná a nevyskytovala se na místech, kde by mohla pokožku nepříjemně dráždit.

Sexy košilky a negližé zpestří postelové radovánky

Některé dámy si obzvláště potrpí na svůdné oblečení a noční prádlo nosí spíše pro to, aby vyvolaly touhu u svého partnera. Pokud mezi takové patří i vaše paní, pak je volba dárku jasná – potěší ji sexy noční košilka! Při výběru dejte v prvé řadě pozor na velikost. Pokud si nejste jisti, nenápadně prozkoumejte šatník vaší ženy. V případě, že koupíte menší velikost není to až takový průšvih, jako kdybyste zvolili velikost XL pro dámu, která běžně nosí velikost M. Věřte, že to by jí určitě moc nelichotilo. Nezapomeňte pečlivě nastudovat také použitý materiál. Sexy noční košilky se často vyrábí ze syntetických vláken, která nejsou vůbec pohodlná.

Pohodlná pyžama pro praktické ženy

Myslíte si, že flanelová pyžama skládající se z košile a kalhot s dlouhými nohavicemi jsou pasé? Naopak! Tento druh nočního prádla zbožňují dámy, které si potrpí na pohodlí a kvalitní spánek. Jelikož se jedná o jeden z nejpříjemnějších a nejteplejších materiálů na spaní, bude takové pyžamo skvělým dárkem pro praktickou ženu. Flanel je velmi hřejivá tkanina, takže se perfektně hodí pro zimní počasí. A kdy jindy obdarovat svou milou teplým oblečením, než právě na Vánoce? Pokud navíc zvolíte zajímavý vzor, který bude odpovídat vkusu vaší ženy, nemůžete udělat chybu. A až si váš dárek rozbalí a vyzkouší, nezapomeňte ji složit poklonu, jak jí to sluší, bude mít určitě radost.

Bravo, ocitli jste se na konci článku. Uvedené informace by vám měli stačit k tomu, abyste si udělali představu o tom, jaké druhy pyžam se hodí pro jaký typ ženy. Teď už víte, jak vybrat vhodný, univerzální dárek pro vaši partnerku a čím se řídit při jeho nákupu.

A jak bojujete s výběrem měkkých dárků pro své ženy vy? Nemáte sebemnší potíž zvolit správnou velikost a vždy se trefíte do jejího vkusu, nebo je pro vás nákup vánočních dárků hotovým peklem? Nebojte se nám svěřit do komentářů!

Miroslava Nejedlá