Jak správně vybrat kuchyňský dřez s baterií a ještě ušetřit?

Jak správně vybrat kuchyňský dřez s baterií a ještě ušetřit?

Chystáte se zařizovat kuchyni ve svém novém bytě či domě? Zvažujete rekonstrukci současné kuchyně, pořízení kuchyňské linky, listujete časopisy o bydlení, hledáte inspiraci, ale nemůžete si vybrat? Přečtěte si náš článek s tipy a doporučeními předního českého odborníka a specialisty na výběr dřezů a dřezových baterií Josefa Párala, který má na starosti produktovou nabídku v jednom z předních českých internetových obchodů zabývající se prodejem dřezů, baterií a doplňků TRENDO.cz.

Pokud jste se již začali zabývat výběrem vhodného dřezu či dřezové baterie do své kuchyně, určitě jste narazili na širokou nabídku druhů dřezů i baterií z nejrůznějších materiálů. Díky internetu máte možnost vybírat si z velké nabídky nepřeberné palety granitových, nerezových, tectonitových, či keramických dřezů a k nim hodících se baterií ale jaké si vybrat?

,,Základním parametrem při výběru správného dřezu jsou zákazníkovi možnosti, co se týče dispozice a velikosti kuchyně. Další důležitou věcí je počet členů v domácnosti a samozřejmě také finanční možnosti zákazníků“ shrnuje Josef Páral nad čím by měli zákazníci při výběru přemýšlet. ,,V potaz musíme vzít také to, že dřez s baterií dotváří celkový dojem z kuchyně, je tedy nutné výběr uzpůsobit celkovému designu a použitým materiálům,“ dodává Páral.

Při výběru myslete i na své potřeby

Když už se rozhodnete pro konkrétní materiál ze kterého bude dřez vyroben, myslete také na to jak často a k čemu budete nový dřez využívat. Existuje celá řada rozšíření, která vám mytí nádobí velice usnadní. Kromě klasických dřezů můžete vybírat i zdvojdřezů, dřezů s vaničkou či odkapem, nebo kombinací obojího. Vanička se skvěle hodí například při omývání zeleniny, kam ji pak můžete snadno i odložit. Dřez z odkapem vám ušetří místo, nemusíte používat žádný další nevzhledný odkapávač, navíc ho po zakoupení příslušenství můžete použít jako další pracovní prostor.

Kdo šetří má za tři

V nabídce obchodu TRENDO.cz naleznete i široký výběr všech druhů dřezů již v kombinaci s baterií. Pokud tedy potřebujete i baterii doporučujeme vám zakoupit právě set. Cena bývá vždy i výrazně nižší, než kdybyste pořizovali dřez a baterii zvlášť. Podívejte se na akční nabídku obchodu na stránkách www.trendo.cz, třeba tam objevíte i váš nový dřez.

Miroslava Nejedlá